Pojištění majetku

Pojištění nemovitosti, domácnosti, rekreačního objeku, bytového domu, bytu.

Mám zájem o bezplatnou nabídku

Pojištění nemovitosti

Pojištění nemovitosti chrání vaši stavbu jako celek, ať už se jedná o rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, rekreační objekt, nebo garáž. Pojistit lze i vedlejší stavby, jako je například plot, bazén, stáj a dále stavební součásti, jako jsou solární panely, satelity, okapy atd.  Pozor ale – pojištění nemovitosti nepokrývá vybavení vašeho bytu – k tomu slouží pojištění domácnosti. Sjednejte si naše pojištění se slevou 70%

 

Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti chrání vybavení vašeho bytu jako celku. Pojištění se vztahuje na nábytek, elektroniku, cennosti, starožitnosti, oblečení, osobní věci, stavební součásti a také odpovědnost členů domácnosti. Chraňte svůj domov nejen před živelní pohromou, ale i zloději a nenechavci. Pojištění se nevztahuje na nemovitost jako stavbu. K tomu slouží pojištění domu, nebo bytu v osobním vlastnictví. Využijte nabídky pojištění s bezkonkurenční slevou 70%

 

Pojištění bytu v osobním vlastnictví

Pořízení bytu v osobním vlastnictví je velká investice, kterou je nutné ochránit kvalitním pojištěním. Pojištění se vztahuje na byt jako nemovitost, nikoliv na jeho vnitřní zařízení, které lze ochránit pojištěním domácnosti. Nesmíte zapomenout ani na pojištění odpovědnosti, protože můžete způsobit škodu někomu jinému například tím, že zkrat ve vašem bytě způsobí požár celého domu. Neváhejte, a sjednejte si pojištění, které vám za pár korun zajistí klid a bezpečí.

 

Pojištění domu

Rodinný dům je velká investice, která si zaslouží také kvalitní pojištění. Nelze riskovat, že pro pár korun, které ušetříme na pojištění, přijdeme o milionové hodnoty, které vás stálo pořízení, vybudování, nebo rekonstrukce vašeho domu. Pojistnou smlouvu lze sestavit tak, aby vás chránila jen před riziky, které vám skutečně hrozí. Není nutné sjednávat si sdružená pojištění, která vám nutí v každé pojišťovně, protože vám ve většině míst nehrozí pád lavin a na horách povodně a záplavy. Využijte našich služeb na kvalitní a levné pojištění se slevou 70%.

 

Pojištění chaty, chalupy, rekreačního objektu

Rekreační objekt lze jednou smlouvou pojistit jako stavbu a jinou smlouvou její vybavení jako rekreační domácnost. Výhodnější je sjednat si v jedné pojistné smlouvě komplexní pojištění, kde jsou kryta veškerá rizika jak stavby, tak zařízení za výrazně nižší cenu. Nenechte své chaty a chalupy bez ochrany před živelní událostí a nezvanými hosty. Komplexní pojištění  vám zajistí klid za pár korun.

 

Pojištění bytového domu

Vlastnictví domu přináší velké starosti o které se můžete podělit s pojišťovnou. V případě živelní katastrofy, vandalismu, poruch, nebo krádeží vám pojišťovna nahradí vzniklé ztráty. Pojištění může zahrnovat také vedlejší stavby, jako jsou garáže nebo plot. Speciální připojištění vám pomůže s odpovědností z vlastnictví nemovitosti a je pamatováno také na odpovědnost členů výboru sdružení vlastníků jednotek, nebo bytového družstva. Nabízíme bezkonkurenční slevu 70%.