Pojištění odpovědnosti

Profesní odpovědnost, odpovědnost v občanském životě, vůči zaměstnavateli, z držby nemovistosti

Mám zájem o bezplatnou nabídku

Pojištění profesní odpovědnosti

Jste právník, architekt, účetní, poradce, notář, projektant nebo prostě pracujete v oboru, kde hrozí riziko způsobení škody třetí straně? Neriskujte, že po vás bude někdo vymáhat škodu i po několika letech a sjednejte si pojištění profesní odpovědnosti. U některých profesí takové pojištění nařizuje zákon, ale u jiných je to jen na vašem rozhodnutí. Hrozí-li tedy při výkonu vaší profese ohrožení ostatních a částky to mohou být nemalé, není radno pojištění zbytečně podceňovat. Naše levné pojištění vás zbaví starostí.

 

Pojištění odpovědnosti v občanském životě

Co se stane, když váš pes zaviní dopravní nehodu, dítě porazí vystavenou elektroniku, vytopíte své sousedy, nebo způsobíte někomu cizímu jinou škodu? Vaší povinností bude nastalou újmu uhradit. Následky neopatrnosti vám pomůže vyřešit pojištění obecné odpovědnosti, nebo správněji pojištění odpovědnosti v běžném občanském životě, které uhradí škody, způsobené vámi, vaší rodinou i vašimi zvířaty.

 

Pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli

Každý může svému zaměstnavateli způsobit škodu. Není rozhodující, zda se škoda stane na zařízení, zboží nebo služebním vozidle. Jedinou vaší ochranou je sjednat si pojištění odpovědnosti zaměstnance, nebo jak se lidově říká pojištění na blbost. Zákon stanoví jako maximální náhradu 4,5 násobek průměrného měsíčního platu. Jen pár korun pojistného vás ochrání od nepříjemného jednání se svým zaměstnavatelem.

 

Pojištění odpovědnsoti z držby nemovitosti

Jste-li vlastníkem, či nájemcem nemovitosti (bytu, domu, chaty), vystavujete se riziku způsobení škody v souvislosti s touto nemovitostí cizím osobám na majetku, životě a zdraví. Pojištěna je rovněž odpovědnost osob pověřených údržbou nemovitosti a prostranství patřících k nemovitosti. Pojištění odpovědnosti hradí také nutné náklady na právní ochranu pojištěného. Pojištění vás uchrání od řady problémů, které mohou s vlastnictvím nemovitosti vzniknout. Levné a kvalitní pojištění vám od problému pomůže.

Autorská práva a informace

Web www.cicplus.cz provozuje společnost CIC plus, a.s., IČ: 26212641, pojišťovací agent, registrován pod číslem 013437PM a 013253PA na ČNB, zápis v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka č. 6858  Provozovatel portálu www.vyberpojisteni.cz - Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu společnosti CIC plus, a.s. není dovoleno.

Pravidla ochrany osobních údajů a pravidla využívání cookies