Pojištění vozidel

Povinné ručení, havarijní pojištění, krátkodobé pojištění

Mám zájem o bezplatnou nabídku

Povinné ručení

Povinné ručení, nebo také zákonné pojištění odpovědnosti se sjednává pro případ, že způsobíte škodu třetí osobě na majetku, životě nebo zdraví. Toto pojištění je ze zákona povinné a musí jej mít sjednáno každé vozidlo pohybující se po pozemních komunikacích. Povinné ručení nekryje škody vzniklé na vlastním vozidle. K tomu slouží havarijní pojištění.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění kryje škody vzniklé na vlastním vozidle způsobené havárií, krádeží, vandalismem, přírodními živly. Dodatkové pojištění nabízí výběr z pojištění skel, asistenčních služeb, střetu se zvěří, úrazové pojištění atd. Celý rozsah pojistné ochrany havarijního pojištění nabízí balíček All-Risk, který lze sjednat s nulovou spoluúčastí.

Sezónní pojištění

V případě že neprovozujete vozidlo, nebo motocykl celoročně, využijte u nás možnosti sjednání sezónního pojištění. Výraznou úsporu získáte i bez nutnosti odhlášení vozidla, odevzdání registrační značky, nebo technického průkazu.

Dále nabízíme:

  • pojištění motocyklů - klasické i sezónní
  • pojištění zemědělských strojů
  • pojištění nákladních vozidel
  • pojištění autobusů
  • pojištění obytných vozů
  • pojištění přívesných vozíků

Autorská práva a informace

Web www.cicplus.cz provozuje společnost CIC plus, a.s., IČ: 26212641, pojišťovací agent, registrován pod číslem 013437PM a 013253PA na ČNB, zápis v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka č. 6858  Provozovatel portálu www.vyberpojisteni.cz - Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu společnosti CIC plus, a.s. není dovoleno.

Pravidla ochrany osobních údajů a pravidla využívání cookies