Úrazové pojištění

Nenechte nic náhodě a chraňte před úrazem sebe i rodinu

Mám zájem o bezplatnou nabídku

Proč mít úrazové pojištění?

Pokud máte sjednané úrazové pojištění, může vám v těžkých chvílích pokrýt vaši finanční ztrátu a náklady spojené s úrazem a léčbou. Úrazové pojištění může zahrnovat pojištění pro případ smrti následkem úrazu, trvalých následků úrazu, tělesného poškození nebo pojištění doby nezbytné pro léčení úrazu v různých kombinacích. Pojištění tak nabízí komplexní ochranu proti neočekávaným situacím.

K čemu slouží úrazové pojištění.

Rizikové úrazové pojištění vám a vašim nejbližším zajistí finanční výpomoc v případě úrazu, nemoci, nebo smrti. Pojištění vám pokryje bolestné a obvyklé výdaje a náklady na léčbu a rehabilitaci. Pojistit lze také denní odškodné v případě pracovní neschopnosti a  denní náhradu za pobyt v nemocnici. Rizikové pojištění nevytváří žádnou spořící složku a je tedy levnější než si myslíte.

Autorská práva a informace

Web www.cicplus.cz provozuje společnost CIC plus, a.s., IČ: 26212641, pojišťovací agent, registrován pod číslem 013437PM a 013253PA na ČNB, zápis v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka č. 6858  Provozovatel portálu www.vyberpojisteni.cz - Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu společnosti CIC plus, a.s. není dovoleno.

Pravidla ochrany osobních údajů a pravidla využívání cookies