Proč s námi

Díky naší mnohaleté historii a zkušenostem, nám spolupráce s pojišťovnami přináší zejména výrazné slevy pro naše klienty, a to na všechna sjednávaná pojištění. Slevy jsou v rozsahu od 35 – 70 %.

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími pojišťovnami na trhu a dokážeme tak navrhnout nejvhodnější řešení porovnáním až 12 pojišťoven.

Vaše smlouva bude vždy správně nastavena a aktuální.

Možná se právě Vám stalo, že jste uzavřeli smlouvu, ale když došlo k řešení pojistné události, byli jste v tom sami? My Vám pomůžeme v jednání s pojišťovnou při řešení pojistných událostí!

Co nabízíme?

Své klienty zastupujeme při jednání s pojišťovnami. Hájíme zájmy svých klientů sjednáváním optimální pojistné ochrany, provádíme správu sjednaného pojištění a jsme nápomocni při vyřizování pojistných událostí.

Jsme členem Asociace českých pojišťovacích makléřů. Splňujeme pochopitelně všechny zákonné podmínky k provozování činnosti pojišťovacího zprostředkovatele podle zákona č. 38/2004 Sb. a vlastníme příslušnou licenci České národní banky.

Kromě on-line sjednávání pojištění se věnujeme také osobnímu jednání s našimi klienty.

Spolupráce s naší společností vždy znamená získat nejkvalitnější nabídku na trhu za férovou cenu a produkt odpovídající Vašim potřebám.

Důležité informace

Pojišťovny na našem trhu nabízejí obrovské množství různých druhů pojištění a jejich vzájemných variant a kombinací. V době, kdy na českém trhu působí více než 40 pojišťovacích ústavů s různou nabídkou produktů a různou úrovní služeb, je běžná cenová a konkurenční “bitva” o klienta. Běžný spotřebitel by však prostudováním jednotlivých druhů pojištění strávil řadu dní a navíc by k tomu potřeboval řadu znalostí i zkušeností z oblasti pojišťovnictví a likvidací pojistných událostí.

Proto je efektivní a ekonomicky výhodné touto činností pověřit důvěryhodnou, specializovanou a odbornou společnost, která má zkušenosti v dané oblasti, a je schopna pro klienta vybrat to nejvhodnější pojištění.

A nejde jen o orientaci v celém spektru služeb a produktů, ale jde samozřejmě také o cenu – rozdíl mezi “běžnou” cenou a naší cenou může být v řádech stokorun i tisícikorun ročně.

Autorská práva a informace

Web www.cicplus.cz provozuje společnost CIC plus, a.s., IČ: 26212641, pojišťovací agent, registrován pod číslem 013437PM a 013253PA na ČNB, zápis v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka č. 6858  Provozovatel portálu www.vyberpojisteni.cz - Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu společnosti CIC plus, a.s. není dovoleno.

Pravidla ochrany osobních údajů a pravidla využívání cookies